//Gala Wolontariatu 2023
Gala Wolontariatu to coroczne wielkie święto tych, którzy chcą nieść bezinteresowną pomoc. Takich uczniów nie brakuje także w Zespole Szkół Technicznych. Dzisiejszy wieczór był czasem podsumowań, ale także uhonorowania tych, którzy w ofiarowaniu siebie innym są najlepsi z najlepszych. Cieszymy się, że w tym zacnym gronie znalazł się uczeń klasy 3a- Marek Bychawski, z rąk Burmistrza Śremu odebrał nagrodę w kategorii Odkrycie roku. Gratulujemy również Wiktorii Gorzyńskiej i Bartoszowi Chaliłowi, których nominowano kolejno na wolontariusza roku i przyjaciela wolontariatu, pamiątkowe dyplomy wręczył im Starosta Śremski Pan Zenon Jahns.
Podziękowanie z rąk Burmistrza Pana Adama Lewandowskiego odebrała także Pani Karolina Karolak- koordynator Koła Wolontariatu w naszej szkole. Nie zwalniamy tempa i dalej będziemy nieść pomoc tym, co jej potrzebują.
2023-12-11T17:20:26+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok