//Gala Wolontariatu 2022

Koniec listopada to czas, kiedy wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku, a tym samym jest to moment na podsumowania. W dniu dzisiejszym wolontariusze ZST, Pani Dyrektor Maria Bychawska oraz koordynatorzy wolontariatu Pani Karolina Karolak i Agnieszka Siatecka uczestniczyli w uroczystej Gali Wolontariatu, której organizatorem od wielu już lat jest Fundacja Rozwoju i Rewaloryzacji Miasta Śrem. Podczas spotkania był czas na wyróżnienia i nagrody w czterech kategoriach: odkrycie roku, wolontariusz roku, klub wolontariatu i przyjaciel wolontariatu. Bardzo cieszymy się ,że zwycięstwo w pierwszej kategorii przypadło Adrianowi Feliczakowi z klasy 4i – doceniono jego bezinteresowne zaangażowanie, otwarte serce i poświęcenie.

Gratulacje

również dla Pana Krzysztofa Tomaszewskiego- zwycięzcy w kategorii Przyjaciel Wolontariatu! Dobro powraca- dlatego działamy dalej, niosąc pomoc tym, którzy tego potrzebują 💜

Dziękujemy w tym miejscu Pani Małgorzacie Ławniczak, która przez wiele lat koordynowała pracę Szkolnego Klubu Wolontariatu.
2022-11-29T08:48:55+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok