//Fotorelacja z Wieczorku Mikołajkowego
Mury Zespołu Szkół Technicznych stały się dzisiaj świąteczną krainą i chociaż Laponia tysiące kilometrów stąd i Nas odwiedził dzisiaj niejeden Św. Mikołaj. Wszystko za sprawą Hipolitowego Wieczoru Mikołajkowego, który rozpoczął się o godzinie 16.00. Młodzież wraz z wychowawcami, rodzicami i dyrekcją zasiadła do wspólnego stołu, by przy tradycyjnych bożonarodzeniowych wypiekach porozmawiać i posłuchać kolęd. Następnie wszyscy zebrali się na boisku szkolnym, gdzie świąteczno-noworoczne życzenia złożyli: Dyrektor Maria Bychawska, Przewodniczący Rady Rodziców Paweł Majsnerowski oraz Przewodnicząca SU Julka Krawczyk. Nie byłoby świąt bez choinki….ta bez wątpienia była gwiazdą dzisiejszego wieczoru. Została pięknie ozdobiona przez przedstawicieli poszczególnych klas i rozświetlona symbolicznie przez Dyrektor Marię Bychawską, Pana Pawła Majsnerowskiego i Panią Karolinę Karolak. Kiedy wszyscy przenieśli się na szkolne korytarze rozpoczęła się licytacja. Każdy odkrył w sobie świętego Mikołaja i to bardzo hojnego. Własnoręcznie wykonane przez uczniów i młodzież ZST stroiki znikały w mgnieniu oka! Za zebraną kwotę przygotowane zostaną paczki, które trafią do onkologicznie chorej mamy ucznia oraz młodzieży posiadającej orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Czas umilały nam wiersze i kolędy oraz pastorałki w wykonaniu uczennic z klas 1g i 1f oraz duetu J. Krawczyk i A. Nowacka- absolwentka ZST.
Było magicznie, było wyjątkowo, było pięknie a wszystko to za sprawą rady rodziców, rodziców naszych uczniów, młodzieży i zespołu organizatorów Pań: A. Banachowskiej, A. Siateckiej, K. Karolak, K. Porolniczak i Panu T. Dolacie oraz dzięki wsparciu pracowników administracji Pań D. Kaczmarek, J. Murawskiej, P. Głochowiak oraz Pana B. Chaliła, który wraz z Korpusem Kadetów kolejny raz pokazał profesjonalne wykonanie musztry paradnej.
Każda uroczystość ma mistrzów drugiego planu, dziękujemy w tym miejscu niezawodnej ekipie do zadań specjalnych, którzy zajęli się nagłośnieniem, oświetleniem i pomocą w przygotowaniu świątecznego wystroju naszych sal i korytarzy- wolontariusze i członkowie SU- zasługujecie na bogatego Gwiazdora 😉
Niech magia świąt trwa….Widzimy się za rok? Koniecznie.
2023-12-18T10:15:50+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok