//Fotorelacja z Ferii z Hipolitem, oj dzieje si臋 dzieje. 馃ぉ

Kilka wspomnie艅 z ferii
Jak co roku w okresie ferii Hipolit otworzy艂 drzwi dla wszystkich zainteresowanych podj臋ciem nauki w tej szkole od nowego roku szkolnego. Zimowa przerwa by艂a dla ZST i jego go艣ci okazj膮 do intensywnej pracy w po艂膮czeniu z zabaw膮 i zdobywaniem nowych do艣wiadcze艅. Po艣r贸d szerokiego wachlarza zaj臋膰, kt贸re zaproponowa艂a szko艂a znalaz艂y si臋 warsztaty graficzne oraz fotograficzne, expresowy kurs musztry zar贸wno policyjnej jak r贸wnie偶 paradnej a ponadto zaj臋cia z wykwalifikowanym geodet膮 czy lekcja doskona艂ego makija偶u. Je艣li Hipolit nie mog艂o zabrakn膮膰 tak偶e kursu pierwszej pomocy czy odkrywania tajnik贸w pracy elektryka. Przez dwa dni mury szko艂y odwiedzi艂o wielu przysz艂ych absolwent贸w szk贸艂 podstawowych, kt贸rzy stoj膮 przed wyborem szko艂y 艣redniej, ka偶dy by艂 bardzo zadowolony z wizyty i podj臋tych podczas niej aktywno艣ci. Teraz tylko chcia艂oby si臋 rzec- do zobaczenia we wrze艣niu!

2020-02-23T10:08:59+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanis艂awa Staszica 3,
63-100 艢rem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok