//Festyn rodzinny w Sosnowcu

W minioną sobotę odbył się trzeci z rzędu festyn rodzinny dla wszystkich mieszkańców Sosnowca i zaprzyjaźnionych wsi. Organizatorem zabawy był Sołtys Marek Jankowiak oraz Zespół Szkół Technicznych. Podczas pikniku Starosta Śremski Zenon Jahns i Burmistrz  Miasta Śremu Adam Lewandowski, w swoich przemówieniach pogratulowali inicjatywy mającej na celu wspólne spędzenie czasu mieszkańców podczas zabawy.Wśród gości znaleźli się także sołtysi ościennych wsi: Grzymysławia, Kawcza i Olszy. Czerwcowy wieczór upłynął na zdrowej rywalizacji dorosłych i dzieci w wielu konkurencjach przygotowanych przez kadrę ZST, odbył się także pokaż musztry paradnej,  w wykonaniu uczniów klasy IA o kierunku technik elektryk. Istotnym momentem pikniku było uruchomienie oświetlenia, zwiększającego bezpieczeństwo mieszkańców w części wsi Sosonowiec. Wszystkim towarzyszył uśmiech na twarzy, a to najlepszy dowód na to, że zabawa była udana.

2018-11-20T11:25:22+01:00
This website uses cookies and third party services. Ok