//Ferie z Hipolitem to w Zespole Szkół Technicznych

Ferie z Hipolitem to w Zespole Szkół Technicznych juz wieloletnia tradycja. W dniu dzisiejszym otworzyliśmy drzwi dla wszystkich zainteresowanych nauką w ZST. Już od wejścia gości witała Pani Dyrektor Maria Bychawska, na wszystkich czekała czekała muzyczna niespodzianka w wykonaniu utalentowanej saksofonistki Magdaleny Sochy oraz absolwenta naszej szkoły – Tomasza Walewskiego, pod okiem którego córka, przeniosła nas w świat skrzypiec. Następnie mlodzież wraz z rodzicami miała okazję zobaczyć jak pracują przyszli graficy i co kryje w sobie sala wizażu i stylizacji. Zaprezentowano również kierunki mundurowe, w tym miejscu dziękujemy za przybycie funkcjonariuszom policji i strażakom, którzy z wielkim zapałem opowiedzieli o tym jak wygląda nauka w klasie policyjnej i strażackiej. Od dwóch lat naszym kolejnym atutem jest możliwość nauki w klasie pod patronatem MON-u – Odział Przygotowania Wojskowego, o specyfikacji nauki na tym kierunku opowiadali obecni uczniowie oraz dowódca Korpusu Kadetów. Czy jest ktoś, kto nie zdążył nas odwiedzić? Nie szkodzi, kolejna szansa już 23 marca w godzinach 9.00-12.00

2024-02-14T11:04:46+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok