//EUROPASS-Setubal Portugalia podsumowanie
Właśnie dobiega końca nasza portugalska przygoda w ramach projektu Erasmus plus nr 2022-1-PL01-KA121-VET- 000056219. Z lotniczym biletem w ręku, zapasem wiedzy w głowie i bagażem doświadczeń w walizkach wracamy do Polski. Dwa tygodnie spędzone w Setubal odchodzą w przeszłość, ale na pewno nie w zapomnienie!!! Bardzo doceniamy możliwość odbycia praktyk w firmach, które przez ten czas były naszymi pracodawcami i współpracę z firmą euroMind, bez której nasz wyjazd byłby niemożliwy. Dziękujemy również Pani Dyrektor Marii Bychawskiej oraz koordynatorowi Pani Cecylii Szarzyńskiej i naszemu opiekunowi Pani Joannie Kosmalskiej Ratajczak, dzięki którym w ogóle nasz wyjazd był możliwy, zaangażowanie Pań przyczyniło się do tego, że przeżyliśmy przygodę życia! Teraz wracamy do naszych najbliższych, by podzielić się z nimi wrażeniami i dalej cieszyć się z wakacyjnych dni, a we wrześniu wrócimy do naszych zawodowych sal, by podzielić się zdobytą wiedzą z naszymi rówieśnikami.
Jednak jeśli myślicie, że to koniec zagranicznych przygód Hipolita, jesteście w błędzie…już od jutra zapraszamy do śledzenia relacji z pobytu przedstawicieli grona pedagogicznego w Maladze w ramach akredytacji Erasmusa w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego 2022-1-PL01- KA121- VET- 000056219.
2023-07-11T21:20:23+02:00
This website uses cookies and third party services. Ok