//Jobshadowing ZST ŚREM
Nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych pracowicie rozpoczną swoje wakacje. Grupa zawodowców już w lipcu, weźmie bowiem udział w zagranicznym projekcie w ramach programu Erasmus+ numer 2022-1-PL01-KA121-VET-000056219. W trakcie tygodniowego pobytu w Maladze nauczyciele będą przyglądać się pracy przedstawicieli renomowanych, hiszpańskich firm. Będzie to jednocześnie okazja do poszerzenie swoich umiejętności, które następnie zostaną przekazane uczniom Zespołu Szkół Technicznych. Tego typu wyjazdy są doskonałą szansą na wzbogacenie praktycznych i teoretycznych umiejętności nauczycieli przedmiotów zawodowych, poznanie sposobu funkcjonowania danej branży, metod aktywizacji i sposobów marketingowych oraz wykorzystania w praktyce narzędzi TIK, to także doskonała szansa na to by udoskonalić swój bogaty, nauczycielski warsztat. Gratulujemy i cieszymy się, że jest spora grupa pedagogów, wyznających zasadę , że człowiek uczy się przez całe życie!
Koordynator i twórcą projektu jest Pani Cecylia Szarzyńska, przy współpracy z zespołem projektowym: Panią Dyrektor Marią Bychawską i Paniami: Magdaleną Musielak oraz Joanną Kosmalską-Ratajczak. Osobą odpowiedzialną za bieżące relacjonowanie wydarzeń projektowych jest Pani Karolina Karolak.
Zapraszamy do śledzenia profilu 
02.07.2023
Dotarliśmy do słonecznej Malagi. Czas zacząć przygodę!
Wszystko w ramach:
AKREDYTACJA ERASMUSA
w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe
2022-1-PL01-KA121-VET-000056219
03.07.2023
Dziś mieliśmy okazję odwiedzić zakład zajmujący się wyrobem produktów ceramicznych Fusion Artesanal. Naszą przewodniczką i nauczycielką była Pani Jimena María Luraschi Kallmann, która pochodzi z Argentyny. Jej pasja i wiedza o ceramice były niesamowicie inspirujące. Poznaliśmy techniki formowania gliny i tworzenia pięknych, unikalnych dzieł sztuki. Spędziliśmy dzień w pracowni, czerpiąc radość z tworzenia i eksperymentowania z różnymi formami. Pani Jimena była zawsze gotowa odpowiedzieć na nasze pytania i podzielić się swoimi wskazówkami
04.07.203
Wizyta w Telemalaga Samsung
05.07.2023

Dzisiaj wizyta w IDEVELOP. Jest to międzynarodowa firma szkoleniowa specjalizująca się w rozwoju profesjonalistów pracujących w sektorze edukacyjnym poprzez promowanie, wspieranie i prowadzenie działań szkoleniowych zgodnie z zasadami programu Erasmus+. Misją firmy jest przyczynianie się do uczenia się przez całe życie nauczycieli na całym świecie, przy jednoczesnym zachęcaniu do wymiany kulturalnej. Uczestniczyliśmy w wykładzie dotyczący systemu edukacji w Hiszpanii.

06.07.2023

Dzisiejsza wizyta w firmie FORJA ROJA.
W firmie wzięliśmy udział w szkoleniu. Zapoznaliśmy się z obsługą programów do modelowania 3D, tworzenia gier, wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości oraz do tworzenia filtrów, takich jak Blender 3D, Meta Spark Studio i Unity😀 Skorzystaliśmy z kilku rodzajów drukarek 3D i maszyn do cięcia laserowego💻 Następnie włożyliśmy okulary VR i przenieśliśmy się do wirtualnej pracowni Leonarda Da Vinci.
07.07.2023
Podsumowanie projektu w Euromind.
Nadszedł czas na podsumowanie szkolenia Job Shadowing Erasmus plus numer 2022-1-PL01-KA121-VET-000056219 którego autorem jest Pani Cecylia Szarzyńska wraz z Panią Dyrektor Marią Bychawską. W dniu dzisiejszym spotkaliśmy się z przedstawicielem firmy Euromind Panią Aleksandrą Nowosad. Podczas spotkania omówiono odbyte wizyty w firmach w ramach Job Shadowing, a na zakończenie wręczono nam certyfikaty 💻😊
2023-07-10T08:47:31+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok