//„Edukacja-Praca-Przyszłość” to hasło, które króluje od wielu lat w Naszej Szkole.

„Edukacja-Praca-Przyszłość” to hasło, które króluje od wielu lat w Naszej Szkole.
Dzisiaj gościliśmy w murach Zespołu Szkół Technicznych Dyrektora Firmy Gawroński Sp. z o.o. Pana  Grzegorza Drogoś oraz Panią Joannę Staciwo. Kadra pedagogiczna oraz młodzież miała okazję poznać działalność zakładu pracy. Podczas spotkania przedstawiliśmy także kierunki kształcenia oferowane przez szkołę oraz zaprezentowaliśmy bazę dydaktyczną , w której uczniowie zdobywają wiedzę

Dziękujemy za spotkanie i już niedługo widzimy się w ramach programu „Fachowiec na lokalnym rynku pracy”.

2022-12-08T11:25:23+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok