//Dzisiaj mury Hipolita odwiedziła jego absolwentka- Klauda Żal.
Dzisiaj mury Hipolita odwiedziła jego absolwentka- Klauda Żal. Ukończyła w roku 2017 klasę Liceum policyjnego a obecnie pracuje w Komendzie Miejskiej Policji Poznań Północ. Uczniowie klasy 2 mieli możliwość uzyskania informacji na temat specyfiki wykonywania pracy policjanta oraz odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące tego jak naprawdę wygląda codzienność funkcjonariusza. Spotkanie odbyło się w towarzystwie Komendanta Powiatowej Policj w Śremie i było kolejną praktyczno-teoretyczną lekcją zawodu.
Wszystkich marzących o tym, by nosić mundur zapraszamy na drzwi otwarte- te już w najbliższy piątek i poniedziałek od godziny 9.00-12.00
2024-02-08T12:09:20+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok