//Dzień służb mundurowych

Dzień służb mundurowych

Piknikowo-pokazowo Te dwa określenia idealnie pasują do tego jak uczniowie klas mundurowych spędzili Dzisiejszy dzień. Nad jeziorem grzymisławskim odbył się piknik służb mundurowych dla uczniów klas podstawowych. Miał on na celu pokazać jak bezpiecznie spędzić wakacje, by wszyscy uczniowie we wrześniu mogli wrócić do szkoły. Było więc słów kilka o bezpieczeństwie w wodzie, na plaży a także o tym co zrobić gdy ktoś wymaga pierwszej pomocy. Nasza młodzież wraz z Panią Dyrektor Marią Bychawską oraz paniami Anią Andrzejczak i Małgorzatą Ławniczak również wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Korpus Kadetów uświetnił piknik pokazem musztry paradnej , który wywołał zachwyt i uśmiech na twarzy młodej widowni a klasa policyjna wspierała wszelkiego rodzaju działania podczas wspomnianego pikniku
2021-06-17T14:14:42+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok