//Dzień Kobiet w Hipolicie.
Troszkę wyprzedziliśmy tradycję i zaczęliśmy świętować już dziś. Jednak kto powiedział, że kobiety mają swoje święto 8 marca, ten skłamał one mają je cały rok.
Przy aromatycznej kawce i pysznym cieście spotkały się dzisiaj mamy i grono pedagogiczne Zespołu Szkół Technicznych. Spotkanie otworzyła Pani Dyrektor Maria Bychawska wraz z Przewodniczącym Rady Rodziców Panem Pawłem Majsnerowskim, były życzenia i moc ciepłych słów. Celebrując wspólny czas kobiety wysłuchały koncertu przygotowanego przez utalentowane uczennice i absolwentkę szkoły. Dziękujemy także za występ który przeniósł nas w świat muzyki saksofonowej. Tematyka utworów oczywiście nawiązywała do płci pięknej. Tego typu spotkania to doskonały czas na integrację i relax, dlatego za rok z pewnością powtórzymy tą inicjatywę.
2024-03-08T07:50:29+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok