Drzwi Otwarte dla absolwentów 26.09.2020

//Drzwi Otwarte dla absolwentów 26.09.2020

Program Drzwi Otwartych dla absolwentów:

Czas trwania 10:-13:00

*pokaz musztry paradnej (godz. 11:00, godz. 12.00)
* krótka wystawa historyczna o Zespole Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie
*wystawa prac graficznych i fotograficznych
*wirtualna kronika wspomnień- możliwość zostawienia po sobie śladu
*prezentacja na temat szkoły
*występy wokalne uczniów
*możliwość zwiedzania pracowni i sal lekcyjnych
Cieszymy się że jesteście znowu z nami😄👍👷‍♀️👮‍♂️🧑‍🎤🧑‍🔬👩‍🎨👩‍🚒💅

Powrót do przeszłości

W minioną sobotę w Zespole Szkół Technicznych miało miejsce niecodzienne wydarzenie-otworzyły się drzwi dla wszystkich absolwentów. Od samego rana, każdy, kto na przestrzeni lat ukończył tę szkołę miał szansę odwiedzić sale lekcyjne, w których niegdyś zasiadał, przejść się korytarzami, na których spędzał przerwy a także niejednokrotnie porozmawiać ze swoim dawnym wychowawcą czy nauczycielem. Nie brakowało słów zachwytu nad zmienioną infrastrukturą szkoły, wysokim poziomem wyposażenia pracowni czy nowoczesnością, która wita w szkole już od progu. Były rozmowy, chwila zadumy, wspomnienia i żal nad tym, że lata szkoły już za nimi.

2020-09-29T08:40:48+00:00
This website uses cookies and third party services. Ok