//Dnia 1. grudnia odbył się finał konkursu na fotografię dotyczącą HIV/ AIDS pod hasłem „Nie daj szansy AIDS”.

Dnia 1. grudnia odbył się finał konkursu na fotografię dotyczącą HIV/ AIDS pod hasłem „Nie daj szansy AIDS”. Wydarzenie zorganizował Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Śremie. W uroczystości udział wzięli uczniowie naszej szkoły – Maja Konieczna, Patrycja Limańska, Tomasz Bekas wraz z rodzicami oraz szkolny koordynator konkursu pani Karolina Małyga. I i II miejsce powiatowego etapu XX Wojewódzkiego Konkursu na fotografię pod tytułem „Nie daj szansy AIDS” zdobyli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Śremie. Praca Mai Koniecznej z klasy 1d, uczennicy kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej zdobyła pierwsze miejsce. Drugie miejsce uzyskała praca Alana Tomaszewskiego, ucznia klasy 1c kierunku technik fotografii i multimediów. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

2022-12-01T13:34:57+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok