//Dni Pokoju im. Anne Frank

Już we wrześniu młodzież ZST weźmie udział w Musicalu o Annie Frank. Grupa uczniów wraz z germanistką Panią Arlettą Menzel będzie reprezentować szkołę oraz miasto Śrem podczas corocznych dni pokoju poświęconych właśnie postaci Anny Frank. Miejscem docelowym wydarzenia będzie niemieckie miasteczko Bergen. Do momentu pandemii wyjazdy tego typu wpisane były w coroczny kalendarz ZST, na szczęście możemy powrócić tam znów!

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Śremu Adamowi Lewandowskiemu za wieloletnie wsparcie umożliwiające młodzieży ZST udział w projekcie poświęconym tej znanej, historycznej postaci jaką jest Anna Frank. Współpraca Pani Dyrektor Marii Bychawskiej z Panem Burmistrzem pozwala Hipolitom na nawiązanie dialogu międzynarodowego oraz wyjazdy, dzięki którym poszerzają wiedzę zarówno z języka niemieckiego, historii jak również wielu innych dziedzin. Na naszym Facebooku i stronie internetowej na bieżąco będziemy śledzić pobyt Hipolitów u zachodnich sąsiadów – bądźcie razem z Nami!

2023-08-23T09:00:18+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok