//Czuć wiśnie w powietrzu!

Czuć wiśnie w powietrzu!

Zespół Szkół Technicznych bierze udział w V edycji ogólnopolskiego projektu Tradycyjny sad, to inicjatywa stworzona z myślą o propagowaniu ekologii i życia w zgodzie z naturą. Starania młodzieży , Pani Dyrektor Marii Bychawskiej i biologa Pani Karoliny Małygi zostały docenione, czego doskonałym przykładem jest informacja, że jurorzy zakwalifikowali naszą szkołę do drugiego etapu, przeznaczając grant na posadzenie 5 drzewek starej odmiany wiśni. Już niedługo powstanie Sad u Hipolita, w którym wszyscy chętni będą mogli podziwiać wiśnie Łutówki, do czego już dzisiaj zachęcamy!

Dnia 10 maja uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Śremie wraz z koordynatorami – Panią Dyrektor Marią Bychawską oraz Panią Karoliną Małygą sadzili w ramach projektu Tradycyjny Sad wiśnie i lawendy. Udział w projekcie ma na celu rozpowszechnianie w życiu codziennym postaw proekologicznych oraz poszerzanie bioróżnorodności między innymi poprzez sadzenie starych odmian drzewek owocowych.

2022-05-11T09:14:03+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok