//„Czas zawodowców BIS-zawodowa Wielkopolska”

W dniu 17.10.2022 grupa uczniów z klasy 4c – technik reklamy, wzięła udział w zajęciach specjalistycznych w laboratoriach Politechniki Poznańskiej dla zawodu technik reklamy prowadzonych w ramach projektu „Czas zawodowców BIS-zawodowa Wielkopolska”. Uczniowie wykonywali różne zadania z dziedziny eyetrakingu , biofeeddbacku, dokonywały zmian na stronach internetowych pisząc własne teksty. W ramach nauki a także zabawy korzystali z okularów viarowych OCULUS wykonując określone zadania. Ostatnim punktem zajęć była praca w studiu filmowym gdzie uczniowie wcielali się w role prezenterów pogody, redaktorów i dziennikarzy. Na zakończenie po napisaniu testu końcowego uczniowie otrzymali Certyfikaty potwierdzające udział laboratoriach a także ocenę bardzo dobrą z wykonanego testu.

2022-10-19T12:23:52+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok