//Czas praktyk rozpoczęty na półwyspie Setubal
19.06.2023
Czas praktyk rozpoczęty na półwyspie Setubal
Przebieg praktyk
Zajęcia językowe to dla Nas wyzwanie. W ramach projektu Erasmus plus zdobywamy wiedzę z języka portugalskiego i doskonalimy słówka branżowe z języka angielskiego. Jest to dla Nas stażystów nowe doświadczenie w Portugalii
Praktyki w zawodzie technik fotografii i multimediów w Setubal Portugalia. Dzielimy się umiejętnościami i podnosimy kwalifikacje w zawodzie.
Zdobywamy umiejętności w ramach programu Erasmus + w Firmie Ascensul w Setubal.
Jako Elektrycy przygotowywaliśmy instalację zasilającą dźwig osobowy. Mieliśmy również meeting z Bruno, który zapoznał nas z systemami bezpieczeństwa. Identyfikowaliśmy elementy w rozdzielnicy.
Zapraszamy do obejrzenia firm poligraficznych, gdzie realizowane są praktyki w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej w Setubal.
Piękna Portugalia półwysep Setubal to wymarzone praktyki i zajęcia kulturowe dla Hipolita.
Poznajemy życie portugalskie, ale także ich zwyczaje oraz tradycje i piękne miejsca.
Wyspa Troia to wycieczka kulturowa zorganizowana dla młodzieży w Portugalii. Ocean i plaża to relaks dla stażystów po tygodniowych praktykach.
W ramach programu Erasmus plus młodzież zdobywa doświadczenie zawodowe w firmach, a ocean to atrakcja, która jest wyjątkowa dla naszej wspaniałej młodzieży. Już wkrótce kolejne miłe kulturowe niespodzianki.
Co to byłaby za wycieczka kulturowa, gdybyśmy nie skorzystali z kolejnego środka transportu.
Autobus, samolot, prom, katamaran i teraz pociąg. Co jeszcze nam pozostało? Ruszamy do stolicy Portugalii Lizbony , ale żeby ją zobaczyć to z wyspy i rezydencji euroMind ruszyliśmy pociągiem, a następnie popłyniemy kilka minut promem. Tak Portugalczycy, którzy mieszkają na wyspach muszą codziennie odbyć podróż aby dostać się do szkoły czy do pracy. Niesamowita podróż, ponieważ trwa pół godzinki, a jest bardzo miła i relaksująca. 
2023-06-27T13:50:05+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok