//Cieszymy się, że możemy pomagać i wspierać innych – dlatego powstał KORPUS KADETÓW 

W minionym tygodniu uczniowie Zespołu Szkol Technicznych kształcących się w zawodzie technik elektronik i elektryk innowacja pedagogiczna klasy wojskowe w ranach Korpusu Kadetów aktywnie pracowali na rzecz mieszkańców naszego miasta.
Uczniowie wraz z rodzicami Korpusu Kadetów i z Panią Dorotą Witczak koordynatorką akcji „Pomocna Dłoń” uszyli kolejne maseczki. Należy dodać, że materiał na maseczki przekazała Pani Joanna Cichocka z Fundacji Redemptoris Missio.
Wsparciem podczas Covid -19 było  dostarczanie obiadów starszym i chorym mieszkańcom Śremu. Jest to codzienna praca od poniedziałku do piątku wspomagająca działania organizatorów akcji „Pomocna Dłoń”.
Nie zapomnijmy także o naszych zwierzętach i działaniem uczniów z Korpusu Kadetów jest dbanie i wyprowadzenie piesków.

Cieszymy się, że możemy pomagać i wspierać innych – dlatego powstał KORPUS KADETÓW

Pomagamy jak umiemy.

Kobieca reprezentacja Korpusu Kadetów przy ZST w Śremie podczas roznoszenia maseczek dla mieszkańców miasta.

 

 

2020-05-04T08:31:09+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok