//Bezpieczna droga do szkoły
W dniu dzisiejszym odbyła się coroczna policyjna prewencyjna akcja „Bezpieczna droga do szkoły” z udziałem Pani Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i młodzieży z klas policyjnych . Policjanci wraz z partnerami akcji spotykają się z pierwszoklasistami szkół podstawowych i rozmawiają o bezpieczeństwie na drogach. Na koniec praktycznej lekcji, wszyscy uczestnicy otrzymują przydatne gadżety zapewniające im bezpieczeństwo.
Zajęcia kierowane są do pierwszoklasistów z naszego powiatu, ich celem jest edukowanie dzieci z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym i uświadomienie zagrożeń wynikających z poruszania się samodzielnie w drodze do i ze szkoły. Serdecznie dziękujemy Panu Komendantowi KPP w Śremie insp. Sławomirowi Jądrzakowi oraz Panu Wojciechowi Majchrzakowi i Pani Elżbiecie Kowalak za to, że kolejny raz mogliśmy wesprzeć propagowanie zasad bezpieczeństwa na drodze wśród naszych młodszych koleżanek i kolegów.
2023-09-26T13:12:41+02:00
This website uses cookies and third party services. Ok