//Bądź zdrów od stóp do głów

W ramach innowacji Bądź zdrów od stóp do głów, którą ZST realizuje przy współpracy z Panem T. Lempaszakiem – cenionym fizjoterapeutą i założycielem fundacji Pod Skrzydłami, uczniowie klasy 1I wzięli dzisiaj udział w kolejnych zajęciach specjalistycznych. Ich celem jest zapoznanie młodzieży z klasy pielęgniarsko-medycznej z podstawami fizjoterapii i nauk pochodnych. Podczas specjalizacji uczniowie mają szansę poznać w teorii, ale przede wszystkim w praktyce między innymi jaki wpływ na nasze ciało mają odpowiedni dobór masażu, rehabilitacja oraz ćwiczenia fizjoterapeutyczne. Zajęcia będą się odbywały cyklicznie przez cały rok szkolny, warto dodać, że ten czas młodzież spędza w wyposażonej kierunkowo pracowni.

2022-10-05T12:02:09+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok