//Awanse funkcjonariuszy policji oraz uczniów klas policyjnych

W śremskiej Komedzie Policji we wtorek 3 marca odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której wręczono awanse funkcjonariuszom policji oraz uczniom klas policyjnych Zespołu Szkół technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie aktów mianowania na kolejne stopnie awansów. Oprócz samych zainteresowanych w Auli KPP Śrem znaleźli się również: Komendant Sławomir Jądrzak, zastępca Komendanta Konrad Bartłomiejczak oraz Pani Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Śremie Maria Bychawska.

Istotnym etapem uroczystości było wręczenie 22 uczniom Zespołu Szkół Technicznych w Śremie aktów mianowania na stopnie: brygadiera, nadkateda i starszego kadeta. Akty mianowania młodzieży wręczył komendant oraz pani dyrektor. Na zakończenie nie mogło zabraknąć złożenia wpisów w księdze pamiątkowej śremskiej komendy policji oraz wspólnych zdjęć. Uczniom serdecznie gratulujemy dużego kroku w stronę kariery policjanta. Podczas uroczystości obecni byli także opiekunowie klas mundurowych: Anna Andrzejczak, Marzena Rusiak i Tomasz Matyjewicz.

2020-03-09T12:34:14+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok