//Amerykański sen się może spełnić!
Amerykański sen się może spełnić!
Nasi stypendyści już pomału pakują walizki i przygotowują się do realizacji praktyk zawodowych w Minesocie. Spędzony tam czas będzie niepowtarzalną okazją do zdobycia wiedzy, podniesienia kwalifikacji i rozpoczęcia pełnej sukcesów kariery zawodowej . Dzięki udziałowi w Programie Praktyk w USA zyskują także szanse poznania amerykańskiej kultury a także zawarcia międzynarodowych znajomości, które mogą procentować w dorosłym życiu zawodowym i prywatnym. Wszystko o czym mowa nie byłoby możliwe gdyby nie organizator stażu Pani Dyrektor Maria Bychawska i wieloletni koordynator i autor międzynarodowych projektów Pani Cecylia Szarzyńska. Podziękowania należą się również Pani Joannie Kosmalskiej-Ratajczak, która będzie opiekunem grupy i rodzicom, którzy wspierają nas w realizacji każdego działania mającego na celu rozwój ich dzieci.
Młodzieży życzymy by czas w USA był tym, którego nigdy nie zapomną !
2024-01-29T10:31:52+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok