//Akcja propagowania szczepień – klasa strażacka

Uczennice grupy strażacko – ratowniczej z klasy 2 d, Zespołu Szkół Technicznych aktywnie udzielają pomocy seniorom w ramach wsparcia Narodowego Programu Szczepień, włączając się w akcję roznoszenia ulotek propagujących wiedzę na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19. Kampania skierowana jest do mieszkańców małych miejscowości i wsi.

Uczennice, na co dzień angażują się w działania Ochotniczej Straży Pożarnej z terenów ich miejsca zamieszkania.

Kolportaż ulotek promujących szczepienia przeciwko COVID-19 przebiega z zachowaniem reżimu sanitarnego.

 

Tak trzymać!

2021-05-07T12:02:02+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok