//6 Batalion Chemiczny Sił Powietrznych obchodził dziś swoje święto.

6 Batalion Chemiczny Sił Powietrznych obchodził dziś swoje święto. Jednostkę uformowano decyzją MON w 2010 roku. Realizuje ona wiele zadań na rzecz Krajowego Systemu Wykrywania Skażeń i Alarmowania. Podczas uroczystości Pani Dyrektor Maria Bychawska złożyła życzenia na ręce dowódcy ppłk. Remigiusza Mierzchała. Pani Dyrektor towarzyszyli uczniowie klasy wojskowej – technik elektryk Oddział Przygotowania Wojskowego, którzy zdobywają swoją wiedzę w zakresie wojskowym pod patronatem 6. Batalionu Chemicznego Sił Powietrznych oraz wychowawca klasy pani Danuta Ochotna-Zielińska i ksiądz Sławomir Rzepka.

2023-03-31T16:13:40+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok