//1 czerwca to w ZST szczególny, uroczysty dzień…
1 czerwca to w ZST szczególny, uroczysty dzień…
Niecodzienny Dzień Dziecka obchodzili w tym roku uczniowie II klas policyjnej i strażacko-ratowniczej z Zespołu Szkół Technicznych. Tego dnia odbyła się uroczystość, podczas której uhonorowani zostali uczniowie klas policyjnych i strażacko-ratowniczych. Szkolny apel odbył się z udziałem Pani Dyrektor Marii Bychawskiej, Komendanta Powiatowego Policji w Śremie insp. Sławomira Jądrzaka, Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej mgr inż. Tomasza Kierzka oraz wychowawców klas.
Z rąk Pani Dyrektor oraz szefów śremskiej policji i straży pożarnej 44 uczniów dwóch klas policyjnych oraz 9 z klasy strażacko- ratowniczej odebrało akty mianowania na stopnie: kadeta i starszego kadeta. Młodzież została mianowana na podstawie szkolnego „Regulaminu klas mundurowych”, z którego wynika, że uzyskanie kolejnego stopnia awansu uzależnione jest od ocen z zachowania i przedmiotów nauczania. Wyróżniono także dodatkowo tych uczniów, którzy w sposób szczególny swoją postawą , wynikami w nauce i zachowaniem odznaczyli się na tle innych a byli to: Igor Dąbek, Dorota Wachowiak, Dominik Perz, Mikołaj Strangreczak, Aleksandra Kucza i Barbara Skrzypczak. Nie zabrakło także podziękowań wyrażonych kwiatami, te za wsparcie i pomoc w drodze do zawodowego celu złożono na ręce Pani Dyrektor Bychawskiej, Panów komendantów oraz wychowawców klas- Pani Marzeny Rusiak i Pana Bartosza Lutomskiego.
Piszą o nas:
2021-06-04T10:20:34+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok