//Życzymy wszystkim pięknych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
🌻 Drodzy Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele ZST Śrem! 🌞
Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy wszystkim pięknych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen odpoczynku, niezapomnianych przygód, uśmiechu oraz chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi.
Wracajcie we wrześniu z nową energią, inspiracjami i gotowością do podejmowania kolejnych wyzwań.
🌴⛱️ Niech każdy wakacyjny dzień będzie jak promień słońca – pełen radości, spokoju i pozytywnej energii! 🌞🌊
Udanych wakacji życzą
Dyrektor Szkoły Maria Bychawska, Grono Pedagogiczne oraz wszyscy Pracownicy
Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie. 💙
2026-06-26T16:47:41+02:00
This website uses cookies and third party services. Ok